Skip to content

Vill du samarbeta med oss?

Centigo är ett medarbetarägt företag. För varje projekt, kund och affärsenhet finns en ansvarig partner.

Shirin Tagavi
TOUCH
Supply Chain & Operations Shirin Tagavi
Supply Chain & OperationsShirin Tagavi

shirin.tagavi@centigo.se

Michael Ericsson
TOUCH
Innovation & Design Michael Ericsson
Innovation & DesignMichael Ericsson

michael.ericsson@centigo.se

Amanda Sandén
TOUCH
Transformation Amanda Sandén
TransformationAmanda Sandén

amanda.sanden@centigo.se

Stephan Ehrhardt
TOUCH
New Business Stephan Ehrhardt
New BusinessStephan Ehrhardt

+46 8 5222 72 53 

stephan.ehrhardt@centigo.se

Melissa Shelley Höjwall profilbild
TOUCH
Change Management Melissa Shelley Höjwall
Change ManagementMelissa Shelley Höjwall

melissa.shelley@centigo.se 

David Thuresson
TOUCH
Technology & Data David Thuresson
Technology & DataDavid Thuresson

+46 736613072

david.thuresson@centigo.se

Fiorella Piedra
TOUCH
Advisory Fiorella Piedra
AdvisoryFiorella Piedra

fiorella.piedra@centigo.se

Mattias Fick
TOUCH
Property & Construction Mattias Fick
Property & ConstructionMattias Fick

mattias.fick@centigo.se

Stephan Renaudin
TOUCH
Retail & Consumer Goods Stéphane Renaudin
Retail & Consumer GoodsStéphane Renaudin

+46 70 083 74 69

stephan.renaudin@centigo.se

Ellen Bergh
TOUCH
Energy & Utilities Ellen Bergh
Energy & UtilitiesEllen Bergh

+46-70-243 10 60 

ellen.bergh@centigo.se

Vi skapar Business Wellness företag. Varje dag.

Business Wellness är vårt sätt att se på vad som kännetecknar framgångsrika företag. Inom Centigo och Business Wellness Group har vi samlat på oss över tusen års erfarenhet av att hjälpa företag till framgång. Utifrån våra erfarenheter har vi utvecklat den modell och filosofi som vi kallar Business Wellness. Med hjälp av modellen kan vi analysera ett företags förmåga att nå långsiktig framgång.

Centigo är din samarbetspartner för affärskritisk och tvärfunktionell förändring. Vi vill gärna hjälpa dig att komma i kontakt med rätt person hos oss. Skriv till oss via formuläret till höger, så ser vi till att du kommer i kontakt med den person du söker.

public gruppbildd-1
200+ Anställda
2000+ Uppdrag
5 Kontor

Våra Kontor

Mattias Olsson farg-1
TOUCH
Stockholm Mattias Olsson
StockholmMattias Olsson

mattias.olsson@centigo.se

0d642112-0867-4e8a-b7b8-3e2e4c45f11a-1
TOUCH
Malmö Anna Bern
d3f22883-4848-4cd9-9c3f-a2e909ccc055
TOUCH
Göteborg Johan Lindstrand
GöteborgJohan Lindstrand

+46 700 837 401 

Johan.Lindstrand@centigo.se

ray nulty uk ireland
TOUCH
UK & Irland Ray Nulty
UK & IrlandRay Nulty

+353870541416 

ray.nulty@centigo.com